جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر
امدادرسانی جاده ای
...
آخرین مطالب انجمن
عنوان پاسخ بازدید توسط
[Forum_Post_Title] [Forum_Post_Count_Answer] [Forum_Post_Hit] [Forum_Post_Last_Author]
به نقل از رئیس هلال احمر ایرانشهر امروز غروب یازدهم مهرماه تصادفی زنجیره ای در محور بز پیران با 3 خودروی سبک و 1 تریلر و 1 موتور سیکلت رخ داد که به محض اینکه از این حادثه با خبر شدیم 4 نفر نیروی امدادی به محل حادثه اعزام  و بعد از دو ساعت تلاش امدادی دو جسد و سه مجروح از داخل خودروها بیرون و مصدومان با همکاری نیروهای فووریتهای پزشکی به بیمارستان و اجساد با سردخانه انتقال داده شدند . بامری اعلام کرد حال دو نفر از مصومین رضایت بخش نیست.
طبقه بندی: اخبار عمومی , اخبار شهرستان و استان, حوادث جاده ای, حوزه امداد و نجات, امدادرسانی جاده ای,
بازدید (530)

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 1 نفر مجموع امتیاز : 5


نوشته شده در تاريخ سه شنبه 09 مهر 1392 - 23:30 توسط خان محمد بامری
ساعت 4 صبح سه شنبه 9 مهر 92 پس از تماس تلفنی از مرکز فوریتهای پزشکی شهرستان ایرانشهر به رئیس هلال احمر ایرانشهر در خصوص وازگونی کامیونی در محور کهیری 75 کیلومتری شهرستان ایرانشهر تیم امداد و نجات هلال احمر شهرستان به محل حادثه اعزام و پس از سه ساعت تلاش بی وقفه توانستند راننده کامیون را سالم به بیرون از کامیون انتقال داده و عملیات کمکهای اولیه را انجام دهند
طبقه بندی: اخبار عمومی , اخبار شهرستان و استان, حوادث جاده ای, آموزش های امداد و نجات, حوزه امداد و نجات, امدادرسانی جاده ای,
بازدید (447)

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 1 نفر مجموع امتیاز : 5


 

صبح امروز بر اثر برخورد 3 دستگاه خودروی سواری در محور ایرانشهر به خاش که یک نفر کشته و 3 نفر زخمی شده بودند ماموران اورژانس 115 در محل حادثه جهت رسیدگی به مصدومان حاظر شدند تا مجروحین را به بیمارستان خاتم الانیبا ایرانشهر منتقل کنند.

ماموران اورژانس برای بیرون آوردن راننده خودروی پراید تلاش کردند ولی موفق نشدند پس از آن با امدادگران هلال احمر تماس می گیرند و از آنان کمک می خواهند.

رییس جمعیت هلال احمر ایرانشهر گفت: در پی تماس ماموران اورژانس 115 یک تیم چهار نفره از امدادگران  این جمعیت با تمامی تجهیزات لازم به محل حادثه که در 45 کیلومتری ایرانشهر  به خاش رخ داده بود اعزام شدند.

وی گفت: این تیم اعزامی پس از یک ساعت تلاش توانستند مصدوم را از میان آهن پاره های ماشین بیرون آورند و به بیمارستان خاتم الانبیا ایرانشهر منتقل کنند.

خان محمد بامری گفت: حال عمومی این مصدوم رضایت بخش است.

طبقه بندی: حوادث جاده ای, امدادرسانی جاده ای,
برچسب ها: امدادرسانی جاده ای, حوادث جاده ای | برچسب‌شده امداد رسانی جاده ای, حوادث جاده ای, پوشش امدادی,
بازدید (280)

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


.: Designed By Night-Skin.com - Seo & Translate By SeoGaleb.Ir :.


[ طراحی : نایت اسکین سئو و ترجمه: سئو قالب ] [ Weblog Themes By : Night Skin ]


جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر

امدادرسانی جاده ای

سئو قالب

آرشیو

فروم

Site Map

عناوین

SeoGaleb.Ir